Author: h***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good and bright led lamp
Color: White
White
H7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260228150210713827003 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 2580274 people said the quality is very good!
Author: h***3
Date:
Review: Very good and bright led lamp
Color: White
Author: p***9
Date:
Review: muito bom muita luz 😊
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.