Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Точно като на снимката
Color: White
From
White
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260130114184523897251 |
Author: m***a
Date:
Review: Точно като на снимката
Color: White
Author: R***o
Date:
Review: Foarte buna se potriveste
Color: White
Author: i***8
Date:
Review: Ok.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.