
2pcs Glass Foot File Set, Professional Foot Care Tools, Soft Epoxy Coated Surface
SKU: sb260409191010872895237
Price and availability
34kr
General Specification
Transparent
Size Guide
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

Transparent
| Material | Glass |
| Pattern Type | Letter |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Foot Files&Kits |
| Batteries Included | No |
| Length | 1.7 cm |
| Width | 6.7 cm |
| Thickness | 14 cm |
| SKU | sb260409191010872895237 |
Brand Name: ANDVICTORY
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/ANDVICTORY-sc-0142073565.html
Quality: 1656135 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.