Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great item, very useful
Color: White | Size: H4/HB2/9003

H7
H11/H9
H4/HB2/9003
H1
H3
9005/9006/HB3/HB4/H10/9145
| Material | Aluminum Alloy |
| Color | White |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq2309144146795795 |
Overall Rating: 4.79/5
Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great item, very useful
Color: White | Size: H4/HB2/9003
Author: c***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: White | Size: H1
Author: c***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: White | Size: H7
Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not try yet. Thank you.
Color: White | Size: H7