Author: Y***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bien
Color: 6000K

From
H11
H7
9006
9005
H4
H13
| Material | Glass |
| Color | 10000K (purple Blue) |
| Type | Bulbs(Xenon) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | Others |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2402021771182924 |
Author: Y***m
Date:
Review: Bien
Color: 6000K
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.