Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: De momento no lo he probado pero corresponde con las fotos
Color: White

White
H11
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260107151275915915555 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 9313185 people said the quality is very good!
Author: a***a
Date:
Review: De momento no lo he probado pero corresponde con las fotos
Color: White
Author: j***1
Date:
Review: wszystko ok
Color: White
Author: h***k
Date:
Review: Ok
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.