Author: R***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks expensive!🥰
Color: Black

16mm
DD
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| Length | 13 cm |
| Width | 9.6 cm |
| Eyelashes Length | 1.6 cm |
| SKU | sb25051270419427319 |
Author: R***a
Date:
Review: Looks expensive!🥰
Color: Black
Author: 4***1
Date:
Review: Good quality
Color: Black
Author: w***a
Date:
Review: It’s cute they look good
Color: Black
Author: f***i
Date:
Review: Very good
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.