Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful look,Thank you
Color: Dark Brown

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 329 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25012538777977413 |
Author: a***a
Date:
Review: Beautiful look,Thank you
Color: Dark Brown
Author: s***e
Date:
Review: very pretty and comfortable
Color: Coral Orange
Author: m***6
Date:
Review: I like it. Reccomend!
Color: Burgundy
Author: m***4
Date:
Review: Very nice good buy it!!! Very nice good buy it!!!
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.