Author: m***s
Date:
Review: very nice product i like
Color: Dark Brown


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 73 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25101743461823831 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 5308640 people said the quality is very good!
Author: m***s
Date:
Review: very nice product i like
Color: Dark Brown
Author: s***3
Date:
Review: You're growing tired of me You love me so hard and I still can't sleep You're growing tired of me And all the things I don't talk about Sorry, I don't want your touch It's not that I don't want you Sorry, I can't take your touch It's just that I fell in love with a war Nobody told me it ended And it left a pearl in my head And I roll it around every night Just to watch it glow Every night, baby, that's where I go Sorry, I don't want your touch It's not that I don't want you Sorry, I can't take your touch There's a hole that you fill You fill, you fill But it's just that I fell in love with a war And nobody told me it ended And it left a pearl in my head And I roll it around every night Just to watch it glow Every night, baby, that's where I go Just to watch it glow
Color: Linen Brown
Author: v***6
Date:
Review: nice golden brown shade
Color: Linen Brown
Author: i***a
Date:
Review: el paquete llegó a tiempo y bien, el producto me encanta y si lo vuelvo a necesitar volvería a comprarlo
Color: Linen Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.