Author: m***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful wig, perfect for after chemotherapy
Color: Dark Brown
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2408065944482246 |
Author: m***g
Date:
Review: beautiful wig, perfect for after chemotherapy
Color: Dark Brown
Author: s***6
Date:
Review: Great!
Color: Green
Author: s***a
Date:
Review: love it love this colours and quality
Color: Green
Author: k***5
Date:
Review: Good quality would recommend
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.