Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks very good. Very close to natural hair.
Color: Black-brown
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2403200334922066 |
Author: m***i
Date:
Review: It looks very good. Very close to natural hair.
Color: Black-brown
Author: l***d
Date:
Review: So so pretty! Be aware of a little bangs
Color: Black
Author: z***8
Date:
Review: Looks so realistic and the parting is beautiful!!
Color: Black-brown
Author: b***8
Date:
Review: The wig is soooooo soft i loved ittt
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.