Author: d***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Color: Dark Brown

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Coffee Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2305032529652603 |
Author: d***1
Date:
Review: Perfect
Color: Dark Brown
Author: d***6
Date:
Review: very good product
Color: Dark Brown
Author: d***a
Date:
Review: Very satisfied just as the picture ✨✨✨
Color: Dark Brown
Author: g***6
Date:
Review: Looks good and like picture
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.