Author: g***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent quality wig & a lovely style. It looks like real hair. Impressive
Color: Brown
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb251024897392278675 |
Author: g***4
Date:
Review: Excellent quality wig & a lovely style. It looks like real hair. Impressive
Color: Brown
Author: n***k
Date:
Review: This wig was a HIT!!!! IT looks so good!
Color: Pink Ombre
Author: g***4
Date:
Review: Lovely wig, plenty of hair, good quality. Hair looks real 👌
Color: Brown
Author: M***a
Date:
Review: Gorgeous. Look like real hair. Amazing. Love it.
Color: Linen Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.