Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My favorite lace, I bought 3
Color: Black

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 252 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260224141827010997801 |
Author: e***a
Date:
Review: My favorite lace, I bought 3
Color: Black
Author: M***T
Date:
Review: i think the hair is a bit shorter, but has a good dark color and perfect hairline
Color: Black
Author: t***2
Date:
Review: wig is very nice and soft luv the quality
Color: Black
Author: l***5
Date:
Review: this wig is lovely and so long
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.