Author: w***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely nice
Color: Grey

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 256 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2406049998908988 |
Author: w***l
Date:
Review: Lovely nice
Color: Grey
Author: b***1
Date:
Review: great wig so natural looking and comfortable to wear
Color: Grey
Author: k***k
Date:
Review: Very nice wig. I like it 😊😃
Color: Grey
Author: l***n
Date:
Review: very elegant!!! so much like it!! its so amazing 🤩 i am very satisfied here 👏 👏 bravo 👏
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.