Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: medias de calidad , cómodas y muy elásticas
Color: Piano Color

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2311160209701930 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: medias de calidad , cómodas y muy elásticas
Color: Piano Color
Author: o***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: je l'ai pleurer comme sur la photo si vous voulez changer de look parfait 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🥰🥰🥰🥰
Color: Piano Color