Author: A***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It fits very well and it looks good
Color: Ombre | 3 photo(s)

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2405085392126118 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: A***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It fits very well and it looks good
Color: Ombre | 3 photo(s)
Author: t***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful ❤️❤️❤️❤️
Color: Ombre | 1 photo(s)
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it so much ❤️❤️ It was hers. She had this choice behind curtained bliss, Dad’s chest full on the other side as her tapered hand pulled the lever. No matter how wide the final margin, a lone ballot never counted so much.
Color: Ombre | 1 photo(s)
Author: o***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product, I am happy with the purchase.
Color: Ombre | 1 photo(s)