Author: e***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent hair... I love it so much 😍😍😍
Color: Brown Ombre
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312023336808088 |
Author: e***n
Date:
Review: excellent hair... I love it so much 😍😍😍
Color: Brown Ombre
Author: k***e
Date:
Review: beautiful
Color: Brown Ombre
Author: d***u
Date:
Review: Softer and sweeter
Color: Brown
Author: s***0
Date:
Review: Happy again love these wigs look natural and easy to manage and doesn’t flake when products put on so happy sexy wig
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.