Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality product
Color: Pink | 1 photo(s)

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 259 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25012589984555192 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality product
Color: Pink | 1 photo(s)
Author: z***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice
Color: Pink
Author: 3***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful colour 😍 amazing quality 😍
Color: Champagne
Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is just amazing I had so many compliments it was light weight and easy to put on and felt lovely
Color: Pink | 1 photo(s)