Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Asså den är skön
Färg: Ombre Brown
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 242 g |
| Längd | 66 cm |
| Krona | 54 cm |
| SKU | sb25022538511280111 |
Author: k***a
Date:
Review: Asså den är skön
Färg: Ombre Brown
Author: r***4
Date:
Review: bra matrial
Färg: Ombre Brown
Author: m***6
Date:
Review: 💐💐💐💐👍👍👍👍👍👍🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
Färg: Svart brun
Author: l***n
Date:
Review: Åker lätt av
Färg: Svart brun
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.