Author: l***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: LOVE THIS ONE 🥰😍
Color: Dirty Orange

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2309223323177919 |
Author: l***i
Date:
Review: LOVE THIS ONE 🥰😍
Color: Dirty Orange
Author: m***r
Date:
Review: great and really good quality
Color: Dirty Orange
Author: n***1
Date:
Review: Very good quality, happy with my purchase
Color: Dirty Orange
Author: s***4
Date:
Review: Good quality! The color is good!
Color: Dirty Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.