Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice wig specially for costume on special occasion
Color: White

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25031291544173455 |
Author: j***t
Date:
Review: Nice wig specially for costume on special occasion
Color: White
Author: m***5
Date:
Review: love it
Color: Multicolor
Author: h***0
Date:
Review: Nice. Love the tone. Good quality. Well packaged.
Color: Multicolor
Author: s***h
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.