Author: m***1
Date:
Review: Absolutely stunning wig!
Color: Ombre
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2303230886007227 |
Author: m***1
Date:
Review: Absolutely stunning wig!
Color: Ombre
Author: a***y
Date:
Review: I am extremely pleased with this wig, as always quality is excellent the price is an absolute bargain. I will dedefinitely recommend this seller and I will certainly buy again
Color: Dirty Orange
Author: o***n
Date:
Review: Bought it for Halloween and it was amazing. Looks real and unbelievable quality
Color: Ombre
Author: g***a
Date:
Review: I am thrilled with this! exactly as described!! I love it!!
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.