Author: B***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely love
Color: Ombre

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25063077549292658 |
Author: B***t
Date:
Review: absolutely love
Color: Ombre
Author: E***s
Date:
Review: absolutely in love with this wig had to slightly cut fringe
Color: Ombre
Author: s***2
Date:
Review: this is super cute, surprisingly good quality. did need to trim the fringe
Color: Ombre
Author: a***s
Date:
Review: love it, amazing wig
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.