Author: z***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice
Color: Pink

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 259 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25012589984501711 |
Author: z***a
Date:
Review: Very nice
Color: Pink
Author: 3***3
Date:
Review: beautiful colour 😍 amazing quality 😍
Color: Champagne
Author: o***a
Date:
Review: Very good quality product
Color: Pink
Author: 4***2
Date:
Review: Beautiful wig and came packaged very well
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.