Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very pretty and sexy
Color: Brown Ombre

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 244 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb25011411415179119 |
Author: e***a
Date:
Review: very pretty and sexy
Color: Brown Ombre
Author: k***n
Date:
Review: good good good good good
Color: Pink
Author: i***a
Date:
Review: J’adoooooooooore 😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Color: Brown Ombre
Author: c***4
Date:
Review: bella questa parrucca la userò per fare cosplayer
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.