Author: t***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Pretty nails, they look just like sheins photograph
Färg: Multifärgad

Fyrkant
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Colorblock |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| Höjd | 0.5 cm |
| Längd | 1.29/1.75 cm |
| Bredd | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2406063052382244 |
Author: t***s
Date:
Review: Pretty nails, they look just like sheins photograph
Färg: Multifärgad
Author: s***t
Date:
Review: Perfect very cute like photos
Färg: Multifärgad
Author: 4***7
Date:
Review: really love these cant wait to wear them
Färg: Multifärgad
Author: c***8
Date:
Review: Excellent. Exactly as described and true to picture. Very happy with purchase 😀
Färg: Multifärgad
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.