Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink

Square
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Nail Shapes | Square |
| Type | 3D Nails |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 1.47-2.05 cm |
| Width | 1.1-1.95 cm |
| SKU | sb2401078508139863 |
Author: n***0
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink
Author: A***r
Date:
Review: absolutely gorgeous very cute cute look very pretty
Color: Pink
Author: s***8
Date:
Review: sobib, kuid tegemine vajab harjutamist
Color: Pink
Author: L***e
Date:
Review: j'aime bien 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.