Author: g***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely nails easy to apply and these are a a very good short length, I will definitely buy again
Color: Red

Square
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Pattern Type | Striped |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.29/1.75 cm |
| Width | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2408238109522743 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: g***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely nails easy to apply and these are a a very good short length, I will definitely buy again
Color: Red
Author: w***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love them
Color: Red
Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cute
Color: Green
Author: l****
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: these are great got for grandaughter for xmas nice design
Color: Red and White | 1 photo(s)