Author: k***2
Date:
Review: love ❤️
Color: Rose Red

Square
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.8/2.3 cm |
| Width | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb251226134428846353056 |
Author: k***2
Date:
Review: love ❤️
Color: Rose Red
Author: r***6
Date:
Review: Absolutely love these nails from the colour to the design I always by my nails of SHEIN they are great value for money they do come with a nail file and sticky transfers but I prefer to use nail glue, they came excellent packaged and same has product images and they are excellent quality I’ve already ordered more nails
Color: Black
Author: n***0
Date:
Review: the only way i could be happy
Color: Pink
Author: h***l
Date:
Review: Fantastic little purchase really pleased and it’s lovely coming home from work and having my package there don’t take too long to arrive and always value for money :)
Color: Rose Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.