Author: B***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect exactly as pictured
Color: Pink

Almond
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 2.2/2.6 cm |
| Width | 1.1/1.85 cm |
| SKU | sb25060682641624383 |
Author: B***x
Date:
Review: perfect exactly as pictured
Color: Pink
Author: t***9
Date:
Review: beautifull nails, I will reuse these
Color: Pink
Author: c***i
Date:
Review: Woww looks so cute better than i expected👍🏻
Color: Pink
Author: g***x
Date:
Review: Loveeeee
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.