Author: k***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pretty - cant wait to use them!
Color: Multicolor

Square
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Geometric |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Height | 2 cm |
| Length | 14 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2312018779235070 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: k***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pretty - cant wait to use them!
Color: Multicolor
Author: i***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍
Color: Multicolor
Author: 3***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: molto carine
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: M***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bien
Color: Multicolor