Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: High quality item, love them
Color: Pink

Square
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.29/1.75/1.2/1.7/1.1/1.45/2.3 cm |
| Width | 0.9/1.9/0.6/1.2/1.0/1.85/1.2 cm |
| SKU | sb260316164863500282747 |
Author: l***3
Date:
Review: High quality item, love them
Color: Pink
Author: r***4
Date:
Review: I have nothing to say, great quality, great price. I can say that I recommend it wholeheartedly, if you're going to a party, it's simple and fast
Color: Pink
Author: m***k
Date:
Review: Paznokcie mają brązową kolor jednak nie wygląda to bardzo źle. Trochę jednak prześwitują. Mimo to bardzo ładne.
Color: Pink
Author: a***3
Date:
Review: Muy bonitas y fáciles de poner!
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.