Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good very pretty and cute
Color: Purple

Coffin
| Material | ABS |
| Color | Blue |
| Length | Short |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 2.54/3.3/2.0/3.1 cm |
| Width | 0.68/1.27/0.65/1.35 cm |
| SKU | sb260228165721681991604 |
Author: m***1
Date:
Review: Good very pretty and cute
Color: Purple
Author: j***9
Date:
Review: Love these nails beautiful colours and design
Color: Purple
Author: r***l
Date:
Review: Exactly like the picture
Color: Purple
Author: k***7
Date:
Review: really pretty nice and beautiful
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.