Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice!!
Color: Multicolor

Square
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.29/1.75/1.45/2.3/1.1/1.7 cm |
| Width | 1.0/1.85/0.9/1.9/0.6/1.2 cm |
| SKU | sb25073173802857284 |
Author: m***s
Date:
Review: very nice!!
Color: Multicolor
Author: t***8
Date:
Review: These nails are lovely. I use nail glue with the and not the stickers pads. But still, really good value.
Color: Multicolor
Author: a***4
Date:
Review: Lovely fit great very pleased with the design and fabric. Highly recommend to everyone. Buy it you deserve too.
Color: Multicolor
Author: e***7
Date:
Review: shein nails are always fab, last a long time
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.