Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very happy with my purchase. Please like
Color: Coral Pink

Coffin
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 1.6-2.4 cm |
| Width | 1.15-2.0 cm |
| SKU | sb2311296154590554 |
Author: m***a
Date:
Review: Very happy with my purchase. Please like
Color: Coral Pink
Author: 4***6
Date:
Review: soo cute love them!! so so nice easy to put on please click on helpful!!
Color: Dusty Pink
Author: t***8
Date:
Review: Nice quality , so I will buy more
Color: Hot Pink
Author: L***y
Date:
Review: Very cute and pretty
Color: Baby Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.