Author: v***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ´r’´r’r’rr’llel’dnéz’d lels’d’elelkéd’d’d’d’´d’elé’s’d
Color: Clear

Almond
| Material | ABS |
| Color | Clear |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | 3D Nails |
| Height | 2.4 cm |
| Length | 15.3 cm |
| Width | 10.8 cm |
| SKU | sb2311289313422287 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: v***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ´r’´r’r’rr’llel’dnéz’d lels’d’elelkéd’d’d’d’´d’elé’s’d
Color: Clear