Author: v***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hermosos y excelente calidad lo recomiendo muchisimo muchisimo
Color: Multicolor

Square
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Christmas |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Halloween |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.29/1.75/1.2/1.8/1.11/1.6/1.14/1.75 cm |
| Width | 1/1.85/0.7/1.4/0.72/1.27/0.73/1.29 cm |
| SKU | sb25070777209873793 |
Author: v***z
Date:
Review: hermosos y excelente calidad lo recomiendo muchisimo muchisimo
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.