Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute and very satisfied
Color: Gold

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 261.5 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25012594909451333 |
Author: r***0
Date:
Review: very cute and very satisfied
Color: Gold
Author: t***m
Date:
Review: perfect fit and size
Color: Gold
Author: v***x
Date:
Review: Colour and feel is perfect but due to the parting not being that great, a hat or something is needed
Color: Gold
Author: v***a
Date:
Review: Looking very nice
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.