Author: e***y
Date:
Review: VERY PRETTY AS YOU CAN SEE IN THE PHOTOS IT LOOKS AMAZING
Color: Gold


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2401157643134707 |
Author: e***y
Date:
Review: VERY PRETTY AS YOU CAN SEE IN THE PHOTOS IT LOOKS AMAZING
Color: Gold
Author: C***3
Date:
Review: The product exceeded my expectations with its outstanding performance and high-quality build. Every detail is meticulously crafted, ensuring durability and reliability. It’s intuitive to use, making it perfect for both beginners and experts. The customer service is also top-notch, responding promptly to any queries. Overall, it’s a great investment, offering excellent value for money. Highly recommend!
Color: Gold
Author: h***1
Date:
Review: I really love this colour
Color: Gold
Author: 4***6
Date:
Review: Nice and easy to use
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.