Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I LOVEEE this wig. So pretty
Color: Two-Tone


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2310100932999976 |
Author: c***e
Date:
Review: I LOVEEE this wig. So pretty
Color: Two-Tone
Author: k***e
Date:
Review: Love love love this wig so have ordered two more
Color: Two-Tone
Author: h***a
Date:
Review: I got 2 similar wigs at home, one same and one straight. Love the quality
Color: Two-Tone
Author: d***a
Date:
Review: Sooooo cute and really good quality!!!!!!
Color: Two-Tone
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.