Author: j***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely
Color: Burgundy

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2304283358800833 |
Author: j***o
Date:
Review: Lovely
Color: Burgundy
Author: l***3
Date:
Review: Love the colour and nice fit
Color: Burgundy
Author: m***5
Date:
Review: nice and cool thank you
Color: Burgundy
Author: b***3
Date:
Review: this looks so beautiful and it looks so real
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.