Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thanks you very beautiful
Color: Brown Ombre

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 236 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25041812220394942 |
Author: s***8
Date:
Review: Thanks you very beautiful
Color: Brown Ombre
Author: s***l
Date:
Review: Beautiful same photo
Color: Blonde Ombre
Author: E***h
Date:
Review: This 26-inch Large Wavy Wig, Blonde Ombre is look wow plus is fit me wonderful on me. Is good quality, is the same like in the picture but is just fantastic to wear. I feel very feminine and having confident. I am satisfied 😉☺️😍
Color: Blonde Ombre
Author: t***m
Date:
Review: perfect fit and size
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.