Author: 3***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice colour and looks quite realistic on
Color: Blonde Ombre

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 197 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25070807480326733 |
Author: 3***4
Date:
Review: Very nice colour and looks quite realistic on
Color: Blonde Ombre
Author: t***m
Date:
Review: perfrct fit and size
Color: Blonde Ombre
Author: k***e
Date:
Review: really pretty
Color: Brown Highlight
Author: h***e
Date:
Review: Love
Color: Brown Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.