Author: e***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fantastic style ,good quality thanks a lot
Color: Multicolor

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 55.88 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25052319219246633 |
Author: e***4
Date:
Review: Fantastic style ,good quality thanks a lot
Color: Multicolor
Author: t***i
Date:
Review: Eee I lobe it deffo buyyy
Color: Multicolor
Author: a***s
Date:
Review: Lovely colours. Had to trim it a little to suit the shape of my face but I find that needs doing with most wigs. Would recommend it though.
Color: Multicolor
Author: h***n
Date:
Review: Beautiful colours on the wig
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.