Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely quality
Color: Brown

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 222 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011385813171952 |
Author: l***h
Date:
Review: lovely quality
Color: Brown
Author: a***e
Date:
Review: Good quality for the price
Color: Brown
Author: a***9
Date:
Review: great wig fits well and looks good on
Color: Brown
Author: l***5
Date:
Review: Beautiful wig actually looks like real hair bought to see if I suit brunette pls like if you think I should do it the right photo is me blonde
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.