Author: r***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love tjis, just like an apple one
Color: Light Grey
Size: 1m

0.5m
1m
1.5M
2m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Light Grey |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25060648595032043 |
Author: r***4
Date:
Review: Love tjis, just like an apple one
Color: Light Grey
Size: 1m
Author: m***s
Date:
Review: it's a charger 🤷works fast I guess
Color: Light Grey
Size: 1.5M
Author: p***s
Date:
Review: Très bon chargeur pour les iPhone
Color: Light Grey
Size: 1m
Author: A***S
Date:
Review: Correspond à l’annonce top !
Color: Light Grey
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.