Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not tried it yet, but hope it will help
Color: Multicolor | 2 photo(s)
20g
| Material | Jelly |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| Length | 3 cm |
| Width | 12.8 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb25101595047447719 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not tried it yet, but hope it will help
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👌
Color: Multicolor
Author: e***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
Color: Multicolor
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not tried yet but looks good.
Color: Multicolor