Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: such a great charger works just like the real apple one and charges my phone quickly
Color: White
Size: 1m
From
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2410289670771648 |
Author: n***k
Date:
Review: such a great charger works just like the real apple one and charges my phone quickly
Color: White
Size: 1m
Author: d***1
Date:
Review: Good and long, charges my phone pretty fast
Color: White
Size: 1m
Author: l***n
Date:
Review: Charges fast love it
Color: White
Size: 2m
Author: s***8
Date:
Review: lovely quality and nice product
Color: White
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.