Author: s***t
Date:
Review: bought it for my camera, charges fast and well. it also looks very pretty. i recommend. pls like i need points
Color: Pink
Size: 1 meter 1 pack
![20W Micro USB Data Cable [1/2pcs, 3.3/6.6/9.9ft], Fast Charging Cable, Android Charging Cord, Long Android Phone Charger Cable, Compatible With Samsung Galaxy S7 S6 Edge J7 S5 Note 5 4 G4 K40 K20 MP3 Nokia Quick Charge - Royal Blue - View 1](https://img.ltwebstatic.com/images3_spmp/2024/08/08/49/1723098171b82f1a66bd1395abb711ccba1a39cec1_thumbnail_900x.webp)
From
1 Meter 1pcs
1 Meter 2pcs
2 Meters 1pcs
2 Meters 2pcs
3 Meters 1pcs
3 Meters 2pcs
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Royal Blue |
| Interface | USB A to Micro |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | se2311025085905997 |
Author: s***t
Date:
Review: bought it for my camera, charges fast and well. it also looks very pretty. i recommend. pls like i need points
Color: Pink
Size: 1 meter 1 pack
Author: T***a
Date:
Review: Good quality, works fine.
Color: Pink
Size: 1 meter 1 pack
Author: m***e
Date:
Review: worth for the price. good ququality
Color: Grey
Size: 1 meter 1 pack
Author: l***e
Date:
Review: great and durable product
Color: Grey
Size: 3 meters 1 pack
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.